banner ad

آینده از آن تکنولوژی


   11 فوریه 2013    6090 بازديد    بدون دیدگاه

احتمالا یکی از موضوعاتی که همه ما طی سال‌های گذشته آن را به‌خوبی حس کرده‌ایم، سرعت سرسام‌آور رشد تکنولوژی‌های کامپیوتری است. توسعه سریع فناوری‌های مختلفی که به کمک ما آمده‌اند تا زندگی را از حالت کلاسیک همیشگی خارج کنند و تجربیات جدیدی را به ما بیاموزند باعث شده است که تصور مشخصی از ۱۰ یا ۲۰ سال آینده نداشته باشیم. شاید واقعا هیچ کدام از ما نتوانیم حتی پیش‌بینی دوری از آینده دنیای فناوری‌های کامپیوتری داشته باشیم چرا که سرعت رشد به جایی رسیده است که ابزارهای معرفی شده در ابتدای هر سال، تا انتها آن تبدیل به نوعی وسیله سطح دوم یا چندم می‌شوند و این، دورنمای ما از سال‌های آینده را بسیار تار می‌کند.

اما از طرفی فرزندان ما هرچند شاید خیلی خوشبخت باشند که امکان زندگی در جهانی را خواهند داشت که همه چیزش رو به خودکار شدن می‌رود ولی باید قبول کنیم که آن‌ها هیچ گاه فرصت تجربه شیرین دنیای آنالوگی که ما با آن سر و کار داشته‌ایم را ندارند. در هر صورت آینده از آن تکنولوژی‌هایی خواهد بود که این روزها نسل‌های ابتدایی آن‌ها را شاهد هستیم و بهتر است اگر هنوز تصمیم درستی درباره درک فناوری در زندگی روزمره‌مان نگرفته‌ایم، سریع‌تر دست به کار شویم.

آرش زاد – خبرنامه تکنولوژی با ایمیل

درباره نویسنده ()

این قسمت برای زندگینامه است که در قسمت پروفایل شخصیتان میتوانید آن را ویرایش کنید! یکم متن بیشتر الکی پلکی سمنبتس ب مین شمسنیب مش تیب شس یتمنش سنمس شیتبم شسین ، هه چه باحال !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *