banner ad

گوگل در حال ساخت کروم بوک لمسی است؟


   7 فوریه 2013    5546 بازديد    بدون دیدگاه

امروز یک ویدیوی جالب دنیای کروم بوک ها را داغ تر کرده. خانواده کروم بوک که نام تجاری متعلق به گوگل برای لپ تاپ های مجهز به سیستم عامل کروم این شرکت است، از اواخر سال گذشته میلادی با جدیت و حضور بیشتر شرکت های تولید کننده سخت افزار صاحب 4 عضو جدید در ابعاد مختلف شده و 2013 می تواند سالی باشد که گوگل حضور خود در این عرصه را عمق می بخشد.

حالا ویدیویی که توسط یکی از توسعه دهندگان لو رفته، مدعی وجود کروم بوکی ساخت گوگل با نمایشگر فوق رتینای لمسی است. این ویدیو که به نظر یک ویدیوی تبلیغاتی می آید، Chromebook Pixel را با نمایشگر لمسی فوق رتینا برخوردار از رزولوشن 2560 در 1700 (در مجموع بیش از 4 میلیون پیکسل) نشان می دهد ولی حتماً با ما هم عقیده هستید: چیزی که آن را جالب تر می کند لمسی بودن صفحه نمایش است.

به نظر می رسد این محصولی باشد که پیش تر تحت نام Chromebook Link در دست توسعه بوده ولی در ویدیو کروم بوک پیکسل نام دارد و ادعا می شود که تمام اجزا آن را خود گوگل طراحی کرده. درست همین جمله “تمام اجزا طراحی شده توسط گوگل” است که شک ما را بر می انگیزد. ضمن اینکه منبع لو دهنده این ویدیو، قبلاً هم سابقه انتشار ویدیوهای غیر واقعی را داشته.

بنابراین فعلاً با دیده تردید به این ویدیو نگاه می کنیم ولی از یاد هم نمی بریم که پیش تر

خبری درباره احتمال معرفی کروم بوک لمسی از طرف گوگل

منتشر شده بود، پس این احتمال به طور کلی وجود دارد.

شما می توانید این ویدیو را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

درباره نویسنده ()

این قسمت برای زندگینامه است که در قسمت پروفایل شخصیتان میتوانید آن را ویرایش کنید! یکم متن بیشتر الکی پلکی سمنبتس ب مین شمسنیب مش تیب شس یتمنش سنمس شیتبم شسین ، هه چه باحال !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *